HALKLA İLİŞKİLER
Geleceğinizin Güvencesi...

Günümüzde halkla ilişkileri sağlıksız olan bir kurumun varlığını koruması ve geliştirmesi çok zor. Üstelik yakın bir zamana kadar kısıtlı enstrümanlar kullanılan halkla ilişkiler alanında ürün çeşitliliği oldukça zenginleşti. Neden bu ürünlerden yararlanmayasınız?

Kurum içi ve dar ya da geniş katılımlı toplantılar, farklı katılımcı özellikleri taşıyan kokteyller, hedef kitlenizi ya da genel kamuoyunu ilgilendiren paneller, eğitim ya da tanıtım amaçlı seminerler, çevre etkinlikleri, spor etkinlikleri, sinema, tiyatro, konser daveti, katılım ve organizasyonları, gezi, piknik vb. etkinlikler, kültürel ve sportif sponsorluklar organize etmek, oluşturmak, katılım sağlamak ve kamuoyuna duyurmak konusundaki tüm taleplerinizi Aysberg'e rahatlıkla yönlendirebilirsiniz.

Firmanızın Halkla İlişkiler (PR) faaliyetlerini tamamen bu alanda eğitim almış, deneyim sahibi bir kadro tarafından yürütüyoruz. Gerekliliği artık tartışılmayan PR faaliyetleri, şirketinizin dünyaya açılan penceresi olacak. Vizyonumuz; tanıtımda sınır tanımamak!..

Hakkımızda Ana Sayfa Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Yayınlarımız Internet ve Multimedya Hizmetleri İştirakler - işbirlikleri İletişim English